Architect: HVH Architecten

Villa-uitbouw met een imponerend RTEK 100/30 profiel

Quality living is reeds lange tijd een partner van ons. Met hun expertise in veelzijdige bouwprojecten van medische praktijken en apotheken zitten zij met beide voeten in het high-end segment. Een ideale match voor onze op maat gemaakte gevelbekleding. 

Deze bouwcoördinator wilde zijn uitbreiding aan de achterkant van hun kantoor een karaktervolle update geven. Onze eigen RTEK 100/30 was daarbij een ideale keuze om architecturale diepgang en stijl te creëren. 

 

Majestueuze gevelbekleding met RTEK 100/30

Het RTEK 100/30-profiel is ons zwaarste profiel. Het geeft je gevel een majestueus karakter, zeker bij een juiste inpassing in je gevelproject. Het heeft een diepe en robuuste structuur, maar blijft toch verfijnd.

Wanneer de gevel volledig wordt bekleed met dit profiel, ontstaat een ritmisch lijnenspel. Het zorgt voor een expressieve uitstraling, ideaal voor grote of prominente volumes die je een specifiek karakter wilt meegeven. Zoals in de uitbouw van dit kantoorpand. 

 

Een fijne afwerking die de serene sfeer van tuin tot eetruimte respecteert

De uitbouw van het kantoorpand omvat een stijlvolle eetruimte voor de medewerkers. De rust van de tuin kan zo doorvloeien naar de eetruimte. Een belangrijk aandachtspunt om die omgeving tot een plek van warmte en sereniteit te maken.

Dan wil je dat die rust bewaard blijft, ook in de architectuur. Door de raamkaders zorgvuldig te integreren in het geheel zorgen we voor een fijne afwerking die niet verstoort. Het subtiele plooiwerk boven en onder de rand weerspiegelt het kalme karakter van de tuin. Geen ruwe onderbrekingen, maar een elegant geheel dat de sereniteit van de tuin respecteert.

 

Quality office, een terugkerende partnership. 

De uitbouw, voorzien van ons RTEK 100/30 profiel, was een volgende stap in onze geschiedenis met dit pand. Waar we eerst de voorgevel deden, mocht nu de achterzijde van het gebouw een RTEK upgrade krijgen. Daar werd een deel van de gevel bekleed terwijl de voordeur een transparante bekleding kreeg.

Bij de achtergevel werden de stijl en de fijne afwerking doorgetrokken. Zo kreeg het gebouw een meer uniforme uitstraling. Een high-end afwerking die volledig past bij de stijl van deze bouwcoördinator.

Vraag offerte

Offerte

Een goede start is half gewonnen. Bij Rtek start alles met goede offerte. Bezorg ons de nodige informatie over je project en wij bezorgen je een juiste en duidelijke offerte. Ben je zelf niet thuis in bouwen en verbouwen, dan zal je architect dit met plezier voor je regelen.

Vraag offerte

Architecten

Samenwerken met Rtek

Bij Rtek zijn we fier op de kwaliteit van het geleverde werk. Maar we beseffen ook dat dit deels ook het resultaat is van een optimale samenwerking met enthousiaste en gedreven architecten. Nogmaals bedankt voor de vele mooie projecten van deze laatste jaren.

Hoe samenwerken?